top of page

NASI PARTNERZY

Jakość, na której możesz polegać!

26_edited.png
logo-kinczyk-n.png
andre_logo.png
fischer_logo_M_pos_4c.png
Maan.png
logo szczotpol.png

DOMAX

Domax to jeden z największych producentów złącz do drewna w Europie.

KIŃCZYK

Marka KINCZYK oferuje całościowy program narzędziowy w zakresie techniki diamentowej.

ANDRE

Narzędzia ścierne firmy Andre znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, takich jak: budownictwo, narzędziownie, przemysł motoryzacyjny, łożyskowy, hutniczy i kolejnictwo.

FISCHER

Ekspert w dziedzinie zamocowań.

MAAN

Firma Maan jest jednym z liderów wśród producentów narzędzi malarskich, ogrodniczych i budowlanych na polskim, ale również światowym rynku.

SZCZOTPOL

Cały asortyment produkowany jest w Polsce. Do produkcji szczotek używane są wyłącznie najwyższej jakości materiały pochodzące od producentów z całego świata.

pneumat.png
weldi.png
dedra.png
pro_edited.png
cx80.png

PNEUMAT

Pneumatyka i automatyka przemysłowa.

BMMTOOLS

Producent narzędzi precyzyjnych do obróbki skrawaniem metali, oferta skierowana jest do wymagających klientów, gdzie wysoka jakość narzędzi jest standardem pracy.

DEDRA

Realizując swoje cele Dedra stała się marką rozpoznawalną i cenioną między innymi w branży spawalnictwa, a także wśród majsterkowiczów wykonujących prace remontowe.

PRO

PRO już od ponad 30 lat „wyznacza poziomy” jako lider w branży i największy w Polsce producent narzędzi i urządzeń pomiarowych stosowanych w budownictwie.

CX80

Wiodący producent preparatów wielofunkcyjnych, najmocniejszej na świecie spoiny klejowej "AUTO WELD - SPAWANIE NA ZIMNO" oraz specjalistycznych smarów.

bottom of page